کم کربن - سیاه

کم کربن - سیاه

موردی یافت نشد!

قیمت مفتول سیاه

نمودار تغییرات قیمت

قیمت مفتول سیاه

مفتول سیاه

یکی از پر مصرف‌ترین تجهیزات در صنایع مختلف، مفتول سیاه است که بیش‌ترین کاربرد آن در نجاری و ساختمان‌سازی است. این مفتول امروزه با تنوع بالا تولید و عرضه می‌شود. مقاوم‌ترین و پرکاربردترین انواع سیم مفتول، مفتول سیاه است که طی یک فرایند پیچیده ساخته می‌شود.

این محصول در دمای بالای ۹۰۰ درجه سانتی گراد حرارت می‌بیند به همین علت انعطاف‌مذیری بالایی دارد. مفتول‌های سیاه در فروشگاه مفتول دات آی آر به صورت کلاف پیچیده شده و شاخه به فروش‌ می‌رسد. در ادامه بیش‌تر در خصوص این محصول و انواع آن صحبت خواهیم کرد.

مفتول سیاه

انواع مفتول سیاه

مفتول سیاه انواع مختلفی دارد که در این بخش به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مفتول سیاه فابریک:

این مفتول در دو نوع آنیل شده و خام ساخته می‌شود. مفتول سیاه فابریک خام دلیل بالا بودن کربن موجود در آن، ظاهری خشک دارد. از کاربرد‌های آن می‌توان به تولید مش، تیرچه، میلگرد بستر و... اشاره کرد.
مفتول سیاه آنیل شده در قالب‌بندی، آرماتوربندی و فنداسیون ساختمان بیش‌ترین کاربرد را دارد.

مفتول سیاه تسمه‌ای:

این مفتول طاهری همانند مفتول فابریک داشته و طی عملیات از ضایعات کنار ورق ساخته می‌شود. این محصول به روش‌های مختلفی تولید می‌شود و در فروشگاه و بازار به عنوان یک محصول درجه دو شناخته شده و در آرماتوربندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کاربرد مفتول سیاه
قابلیت انعطاف‌پذیری و مقاوم بودن مفتول سیاه باعث شده در طیف گسترده ای از صنایع کاربرد داشته باشد. موارد مصرف این مفتول به شرح زیر است؛

  • در صنعت ساختمان‌سازی جهت آرماتور‌بندی و قالب‌بندی کاربرد دارد.
  • در صنعت کشاورزی برای عدل‌بندی یونجه و شاخه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • در صنعت معدن، برای اتصال مواد خام و مقاوم کردن آن‌ها کاربرد دارد.
  • در صنعت تولید، برای مصارف عمومی، صحافی، عدل‌بندی و بستن کاربرد دارد.
  • در صنعت بازیافت، برای جمع‌آوری یا بستن فلز، مقوا، کاغذ و... استقاده می‌شود.
  • در صنعت بسته‌بندی، برای ایمن‌سازی بسته‌ محصولات و ساخت مش سیمی برای قالب کاربرد دارد.
  • از مفتول سیاه علاوه بر استفاده در بخش صنعتی، می‌توان در بخش‌های مصرفی، تجاری و ساخت صنایع دستی ، هنری و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت مفتول سیاه

هنگام خرید مفتول سیاه نخستین موردی که توجه افراد را با خود حلب می‌کند، قیمت آن است. قیمت مفتول به مواد تشکیل‌دهنده آن بستگی دارد. البته فاکتور‌های مهمی در قیمت محصول تاثیرگذار است‌ که می‌توان به نوع سیم مفتول آرماتوربندی، قابلیت انعطاف‌پذیری، نوع برند، شرکت سازنده، کیفیت محصول، ضخامت مفتول و... اشاره نمود. سیم مفتول ۱.۵ میلی متری انعطاف‌پذیری بالا و قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد؛ به همین علت محبوبیت و موارد استفاده بیش‌تری دارد. برای کسب اطلاع بیش‌تر در خصوص قیمت مفتول سیاه شاخه‌ای تنها کافیست وارد سایت مفتول دات آی آر شوید و قیمت تمامی فروشگاه‌های برتر را مشاهده کنید. این قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای به روزرسانی می‌شوند تا شما عزیزان به آخرین قیمت‌ها دسترسی داشته باشید.

خرید مفتول سیاه

بسیاری از صنایع برای پیش‌برد اهداف خود نیاز به مفتول سیاه دارند. خرید مفتول هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری انجام می‌شود اما اگر فرصت کافی برای خرید حضوری ندارید، بهتر است مفتول سیاه را به صورت آنلاین از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید.

وب سایت‌های مختلفی در زمینه فروش انواع مفتول به ویژه مفتول سیاه فعالیت می‌کنند اما تنها مفتول دات آی آر است که به عنوان یک مرجع کاملا تخصصی در حیطه خرید و فروش محصول شناخته می‌شود. شما عزیزان می‌توانید برای خرید مفتول سیاه تمامی فروشندگان معتبر را بررسی کرده و پس از مقایسه محصولات و قیمت آن‌ها بهترین کیفیت را با نازل‌ترین قیمت در اختیار داشته باشید